+370 618 63 185
NUO ŠIOL MES MOKOME VERSLO KLIENTUS IR KAUNE!

Živilė

                                                         Živilė apie save:


Kodėl dėstau švedų kalbą?

Esu įsitikinusi, kad naujos kalbos mokymasis yra vienas iš smagiausių dalykų, kai kalbame apie mokymąsi apskritai. Supažindindama žmones su švedų kalbos pagrindais, daug dalykų išmokstu ir pati. Negana to, nuolat sutinku nemažai labai įdomių ir šaunių žmonių.
 

Mėgstamiausias posakis švedų kalba:

"Det finns inga dumma frågor, bara dumma svar." (liet.: "Nėra kvailų klausimų - tik kvaili atsakymai.")
 

Didžiausias patarimas mokantis užsienio kalbos:

Nebijoti suklysti ir, pageidautina, daryti tai kuo daugiau! Pasistengti prisiliesti prie kalbos kiekvieną dieną, nors ir 5 minutes.
 

Įdomi ir naudinga pamoka - tai ta, kurioje...

iškeli klausimus ir randi į juos atsakymus. Turi galimybę nauja kalba papasakoti tai, kas tau pačiam įdomu. Suvoki, kad mokytis kalbą gali būti ne tik naudinga, bet ir linksma.
 

Man pamokose svarbiausia... Mano pamokose visada...

Man pamokoje svarbiausia, kad kiekvienas tos pamokos dalyvis jaustųsi gerai, nes tik atsipalaidavęs ir būdamas geros nuotaikos gali pasiekti geriausią rezultatą. Mano pamokose visada netrūksta juoko ir šmaikščių istorijų.
 

Patirtis dėstant švedų kalbą.

Dėstau švedų kalbą nuo 2013 metų. Nors tai nėra ypatingai ilgas laiko tarpas, tačiau jau spėjau sutikti įvairių žmonių, pradedant mokyklinukais ir baigiant bankininkais. Už tai ir esu dėkinga šiam darbui - už galimybę atverti bent dalelę tų durų, už kurių slypi graži ir truputį kitokia nei Lietuva šalis.
 
 


*Autoriaus mintys neredaguotos.

Grįžti
Language Club. Visos teisės saugomos sprendimas: inverse.lt