+370 618 63 185
NUO ŠIOL MES MOKOME VERSLO KLIENTUS IR KAUNE!

Elžbieta

                                                         Elžbieta apie save:


Kodėl dėstau kalbas?

Skirtingos kalbos mums atveria skirtingus pasaulius. Ne veltui yra sakoma, kad kalbėdami svetima kalba, ir patys būname truputį kitokie, vis nauji, vis įdomesni. Nuo pat vaikystės mane lydėjo mintis, kad skirtingomis kalbomis galime geriau suvokti save ir pasaulį. Besimokydama skandinavų ir anglų kalbų, juste jutau, kone fiziškai, kaip mano smegenys darosi vis tvirtesnės – lengviau suprasti svetimą mentalitetą, lengviau suprasti tikrąją tolerancijos prasmę, kai atveri savo mintis ir gebėjimus kitiems pasauliams. Todėl ir dėstau – kad įkvėpčiau šį nepakartojamą jausmą ir kitiems. 
 

Mėgstamiausias posakis anglų kalba:

"Life begins at the end of your comfort zone."
 

Didžiausias patarimas mokantis kalbų:

Kalbą reikia pamilti, neišeis jos išmokti, jei tai bus tik pareiga. Lengviausia mokytis, kai tai yra nuoširdžiai įdomu. Galbūt žiūrint angliškas laidas apie jūrų liūtus, o gal klausant Hario Poterio audio knygą švediškai? Nėra neteisingų būdų mokytis. Svarbiausia – kad būtų įdomu. 
 

Įdomi ir naudinga pamoka - tai ta, kurioje...

Kalbamės apie tai, kas mums aktualu. Kas juokinga, skaudu, absurdiška, komiška... Tai pamoka, kurioje visi klystame ir vieni kitus geranoriškai taisome. Pamoka, iš kurios nesinori išeiti, nei man nei mokiniams – nes juste juntam, kaip tobulėjam. 
 

Man pamokose svarbiausia... 

Tarpusavio pagarba ir supratingumas, atsipalaidavimas ir geras nusiteikimas. Tai, kad susirenkame mokytis, akivaizdžiai rodo, jog niekas nebus tobulas. Padėdami vieni kitiems, išklausydami, atkreipdami vieni kitų dėmesį į mūsų stiprybes, galime išmokti kalbos ir dar kai ko ekstra... visai nemačiomis.
 

Patirtis dėstant kalbas.

Dėstau švedų ir anglų kalbas. Dėstyti pradėjau 2012 metais, kalbų klube "Language Club" – 2015 metais.
 

Kodėl LANGUAGE CLUB?

Šioje kalbų mokykloje visi nuolat šypsosi – ir mokytojai, ir mokiniai. Kasdien sutinku daugybę nuostabių žmonių, išmokstu vis naujų metodų, nuolat save paspaudžiu siekti vis geriau ir aukščiau. 
 


*Autoriaus mintys neredaguotos.

Grįžti
Language Club. Visos teisės saugomos sprendimas: inverse.lt